3. smečka vlčat

3. smečka vlčat je součástí Náchodské trojky - skautského katolického oddílu střediska v Náchodě. Během školního roku se scházíme na pravidelných schůzkách, konaných jednou týdně ve středu od 15 do 17 hodin. Program schůzek je naplněn nejen hrami, ale snažíme se naučit nějaké dovednosti a vědomosti, které děti uplatní při skautských akcích a v praktickém životě. Během školního roku vyrážíme na výpravy do okolí, někdy i vícedenní. V době letních prázdnin jezdíme na tábor.

Zde budou aktuální informace (kdy výprava apod.)

Kontakt na vedoucí

Karel Kašpar - 603 794 832, mr.carlo[zavinac]seznam.cz
Michal Matyska - 776 132 288, matyskaM[zavinac]seznam.cz

Další informace

Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na základní informace pro rodiče nebo pro vlčata. Každý měsíc také vychází „Zprávy z Trojky“.

Každý týden se s ostatními sejdeš v pátek na schůzce v klubovně. Jednou za měsíc je jednodenní výprava, většinou do přírody. Oblíbenými cíly v přírodě jsou skály. Občas taky vyrazíme i do města, kde se podíváme do hvězdárny, katedrály či obřího akvária.

Vlčata

Michal Matyska